HowtoLomiLomi

שיתוף מתנת המסורתי בסגנון הוואי Lomilomi

כותרת תמונת HowtoLomiLomi 3

וידאו לומי לומים זמין כעת ב- DVD

וידאו לומי לומים

אנו שמחים להציע לך וידאו לומי לומינו - סט DVD הדרכת הלומים נקרא "Lomilomi הוואי - האי הגדול מסז". קטעי וידאו לומי לומינו יועברו אליך ב- DVD באיכות גבוהה ומהווים סדרת אימוני לומי שני חלקים שמכסה את כל הטכניקות והעקרונות שתצטרכו לספק עיסוי Lomilomi גוף מלא אותנטי, כמו גם את הערכים הוואי וזקנים שתרמו להם.

בנוסף לכך, צרפנו קטעים שלא נראו מעולם וקטעי וידאו ארכיון נדירים של אדוני לומים וזקנים הוואי שהיו חלק מרנסנס ריפוי מהוואי היקר עבור 1980 - 1990.

מחיר מחירון 29.95 $ כל אחד, או שניהם (שניים וחצי השעות) עבור רק $ 49.95, בתוספת משלוח.

רק חלק מה מכוסה בוידאו לומי לומים אלה

 • כיצד להשתמש נכון בגוף שלך כדי לוודא שאתה לא לפגוע בעצמך תוך מתן עיסוי
 • עקרונות יסוד של לומי לומי לומים ומדוע הוא כל כך ייחודי
 • טכניקות עיסוי מתקדמים לומי לומים שלהירגע ולרפא
 • תובנות תרבותיות למקום שבי הלומים באו ואיך שהוא אמור להיות מיושם
 • מושגי ריפוי מהוואי עתיקים שכבר לימדו במשך מאות שנים
 • דברי חוכמה מהמורים הרוחניים שלי וזקנים הוואי ואדוני לומים
 • שני כרכים: Vol.1 - נוטה (פנים כלפי מטה) וכרך. 2 - פרקדן (פנים כלפי מעלה)
 • ועוד הרבה הרבה יותר!

קנה שני תקליטורי DVD ולחסוך 10 $. ההזמנה בטוחה לחלוטין ובטוחה, אתה פשוט בחר במדינה שלך, לבחור השיטה המועדפת עליך המשלוח ו- DVD לומי לומיך יהיה ישירות לדלת שלך!

DVD1 DVD2

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (מועדים) והחלק 2 (פרקדן). יותר מ -2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף ומדה נדיר עם זקנים בסגנון הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

וידאו לומי לומים - Vol.1 DVD נראה חופשי בתוך

הנה רק מדגם קצר של התוכן בתוך קטעי וידאו לומי לומים החדשים שלנו!

"בסרטי DVD אלה אני חולק איתך את המהות של כל מה שלמדתי מזקנים הוואי ומתרגלי לומים בזמן שאני למדתי ולימדתי עיסוי לומי לומים על האי הגדול של הוואי. אתה רואה את שני התנועות הבסיסיות של לומים כמו גם טכניקות מפורטות ומתקדמות, הכמשלבים את הטוב ביותר של עיסוי Lomilomi מסורתי ו'סגנון בית מקדש 'נוזל, זורמים משיכות עיסוי. אנו מתכוונים לשתף את תובנות נדירות עם חלק מהמורים האהובים עליי במה הלומים הוא כל כך קדושים ואיך להכין את עצמך כראוי ל עיסוי, מכין את הבמה לשני ריפוי וסליחה בתפילת סליחת הוואית קדושה. "

הערה: תקליטורי DVD אימון לומים אלה מיועדים למתרגלים עם כמה הכשרה מוקדמת. הנחה היא שאתה יודע על הערכת הלקוח, התוויות-נגד, מכניקת גוף, וכיצד לספק עיסוי מקצועי ואכפתי שימוש בשמן או חומר סיכה. הם גם לא נועדו להחליף המקור ראשון אימונים עם מורה עיסוי, ולא כתחליף לרואה ספק שירותי בריאות במקרה של מצב רפואי.

Malama פונה, צנוע
ננסי Kahalewai

לרכוש סט DVD שני רק 49.95 $
על ידי לחיצה על הכפתור קנה עכשיו מתחת

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (מועדים) והחלק 2 (פרקדן). יותר מ -2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף ומדה נדיר עם זקנים בסגנון הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

אפשרויות רכישת DVD בודד

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - כרך 1
תנועות בסיסיות והדרכה מפורטת על שגרה נוטה (פנים כלפי מטה)

להזמנה רק בסגנון הוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - גיליון מס '1, שכן רק 29.95 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 2
סקירה של משיכות נוטים והדרכה מפורטת על שגרת שכיבה (פנים כלפי מעלה)

להזמנה רק בסגנון הוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - גיליון מס '2, רק $ 29.90, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

להזמנות סיטונאיים של 5 או יותר עותקים - אנא לחץ כאן.

→ 15 פשוט היו חוויה של כמעט-חיים

השאירו תגובה

קוד אבטחה:

15 תגובות עד כה ↓

 • 1 אלחנדרו 4 אוגוסט 2010 בשעה 9:37

  גדול! אני רוצה ללמוד מהלכים חדשים.
  רשום אותי ל- DVD עם שיעורים על עיסוי גוף מלא.
  תוֹדָה רַבָּה.

 • 2 אליאן FAUCHOIS 10 ספטמבר 2010 ב07:29

  אני אוהב את הסגנון והעיסוי שלך מאוד - אבל אני עוזב בצרפת ואני הייתי רוצה לדעת אם יש עיסוי פחות בהרבה מאשר בניו זילנד - אני מתאמן כבר לעסות אבל אני באמת רוצה ללמוד לומי לומים ! תודה על תשובתך

 • 3 ג'קי האו 11 ספטמבר 2010 ב17:50

  שלום, אני באמת מעוניין לקנות תקליטורי DVD שלך - אתה יכול לתת לי מחיר לכולם עם משלוח לבריטניה בבקשה?
  עם הרבה ALOHA
  ג'קי

 • 4 לורן פיין 13 ספטמבר 2010 בשעה 12:57,

  למשתתפים ברי מזל בית הספר לעיסוי הוואי אלה ... הסוג של אתר אינטרנט וקטעי וידאו של דניאל ואחרים מתאמנים יחד, וכו '..this הוא בדיוק מה שהרופא רשם. אני כבר עושה את סגנון יבשת של לומי לומים במשך 7 השנים האחרונות, ואני בשלב תקוע בחיים שלי עם הדרך שלי. רבים אומרים שיש לי מתנה אמיתית ... אבל אני רק אומר שזה לומים ... .the אהבה של נשימה, הקשבה אינטואיציה, נותן בחופשיות מהלב, ומוקף בתפילה לpono.

 • 5 איימי 13 ספטמבר 2010 ב10:03

  תודה רבה לך, קטעי וידאו אלה הם פנטסטיים! אני רוצה ללמוד יותר על הצד הרוחני של אמנות זו. אני מטפל הוליסטי מוסמך חדש ועברתי לאחרונה הכשרת לומי לומים בגלסטונברי (אנגליה). עדיין יש לי הרבה להתאמן ואני לא יכול להאמין כמה עמוק זה יכול להיות. אני ממש אוהב את לומי לומים ונראה שיש עוד מה ללמוד. Mahalo! :)

 • 6 ננסי 13 ספטמבר 2010 ב18:23

  ובכן נראה כמו שאני צריך לתכנן להגיע לצרפת בשנת 2011 :-) בינתיים, פנה לתלמיד שלי קרול ברגר אולי בפריז. ראה וידאו קצר כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Kal6fGIJHIs

 • 7 לטיסים 14 דצמבר 2010 ב04:47

  Bonjour
  je suis la משוכלל ונדיר de musique לשפוך le לומי לומים
  j'adorela בכורת de la וידאו! qui est en l'auteur?
  je vous Avance הנקוב remercie

 • 8 ז'נבה 16 דצמבר 2010 בשעה 1:00

  וואו! אני רק סיימתי את לימודיו בבית ספר עיסוי עם ההסמכה שלי ומעולם לא שמעתי על לומי לומים עד שהייתי על מחפש טכניקות אני אשמח ללמוד את זה! תודיע לי כמה הם של DVD? תודה

 • 9 הולי מקלין 12 פבואר 2011 ב22:53

  היי ננסי,
  נהדר לראותך מסתעף, הייתי עצוב כשהחמצתי את הדגמת לומי לומיך בmorere אבל אני בטוח בעתיד הקרוב אני נהיה מקבל יותר ויותר לעיסוי שוב ומצפה לרכישת חתיכה זה כדי להוסיף לשלי אוסף.
  עבודה מדהימה!
  Luv Hollz

 • 10 ננסי 21 מרס 2011 בשעה 10:31,

  הלומים הוא בכל מקום ... בצרפת, כמו גם גרמניה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה ... אולי אתה רוצה להגדיר את ה- DVD, כך שתוכל להתאמן בבית שלך? אלוהה וbeaucoup Merci, ננסי

 • 11 קווין Royseland 3 מרס 2012 בשעה 12:45,

  היי ננסי. אני באמת רוצה ללמוד לומי לומים, וגם לקבל את האנשים השבדי להבין איך פנטסטי זה. כאן באנשי שוודיה היה מטורף לחלוטין על עיסוי תאילנדי, אשר unfortynatly הפך למקומות sexmassage רבים. :-( (היא נתנה עיסוי שם רע כאן. רוצה לשנות את זה. אני מאושר בעיסוי Swdish ומספר טיפולי ספא, אבל אני נהניתי מעיסוי לומי לומים בחופשה באיים הקנריים, ואני נמכר.
  האם אפשר לקבל DVD`s נשלח לשוודיה, והאם היה לך כל סטודנטים משוודיה?

  מקווה לשמוע ממך בקרוב.

 • 12 ננסי 21 ינואר 2013 ב02:36

  אלוהה, כן בצער שיש מעריצים ענקיים של 'Kahuna מקדש' סגנונות המשתמשים בלומים כרישיון מיני לעשות כל מיני דברים ללקוחות שלהם. הלומים מעולם לא היה טכס עתיק של המעבר נעשה במערות, כפי שיש מאמינים, אבל היום אנשים מוצאים לומים שימושיים ככלי לשחרור של מיני. כל המורים שלי היו מאוד צנועים והתקרב לומים ביושר, אז הייתי מאוד מבורך ללמוד סגנונות הטהורים. תשמח לבוא לאירופה ללמד ולחלוק !! שלח לי.

 • 13 לינדר דבי 1 מאי 2013 ב07:46

  אני רואה שיש לך טום Cochron גם בסרטון שלך, האם הוא מלמד הרבה תנועות הבסיסיות בקטעי הווידאו שלך גם? תודה רבה, כמה זמן הם קטעי הווידאו שלך לכל אחד מהם?

 • 14 לואיס 19 ספטמבר 2013 שעת 11:11 בבוקר

  לומים זה סוג יפה של עיסוי, אני אוהב את זה!
  יהיה נהדר אם אתה מגיע לאירופה כדי ללמד איך לעשות את זה ... (אני עשיתי קורס קצר ... והיה ממש נחמד)
  האם יש ל- DVD כתוביות?
  תודה!
  :-)

 • 15 מנהל 20 ספטמבר 2013 בשעה 3:00

  כל וידאו הוא כמעט 90 דקות. לא כי הוא לא טום. אני לא לקדם סגנון זה של עיסוי.