HowtoLomiLomi

שיתוף מתנת המסורתית הוואי Lomilomi

כותרת תמונת HowtoLomiLomi 3

וידאו לומי לומי זמין כעת ב-DVD

וידאו לומי לומי

אנו שמחים להציע לכם וידאו שלנו לומי לומי - מערכת ה-DVD ההדרכה לומי נקראת "Lomilomi הוואי - האי הגדול מסאז'". קטעי וידאו לומי לומינו יועברו אליך ב-DVD באיכות גבוהה ומהווים סדרת אימוני לומי בת שני חלקים המכסה את כל הטכניקות והעקרונות שתצטרכו לספק עיסוי אותנטי גוף מלא Lomilomi, כמו גם את הערכים הוואי וזקנים שתרמו להם.

בנוסף לכך, צרפנו קטעי שלא היה מעולם ראו וסרטוני ארכיון נדירים של אדוני לומי וזקנים הוואי שהיו חלק מרנסנס ריפוי מהוואי שהיקר ל1980s - 1990.

מחיר מחירון 29.95 $ כל אחד, או שניהם (שניים וחצי שעות) עבור רק $ 49.95, פלוס משלוח.

רק חלק מה מקורה בוידאו לומי לומי אלה

 • כיצד להשתמש נכון בגוף שלך כדי לוודא שאתה לא לפגוע בעצמך תוך מתן עיסוי
 • עקרונות יסוד של לומי לומי לומי ולמה הוא כל כך ייחודיים
 • טכניקות עיסוי מתקדמים לומי לומי שלהירגע ולרפא
 • תובנות תרבותיות למקום שבי לומי באו ואיך שהיא אמורה להיות מיושמת
 • מושגי ריפוי הוואי עתיקים, כי כבר לימדו במשך מאות שנים
 • דברי חוכמה מהמורים הרוחניים שלי וזקנים הוואי ואדוני לומי
 • שני נפח מוגדר: Vol.1 - נוטה (פנים כלפי מטה) וכרך ב '. 2 - פרקדן (עם פנים כלפי מעלה)
 • ועוד הרבה הרבה יותר!

קנה את שני תקליטורי DVD ולשמור 10 $. סידור הוא לגמרי בטוח ומאובטח, אתה פשוט לבחור את המדינה שלך, לבחור שיטת המשלוח המועדף עליך ו-DVD לומי לומיך יועבר ישירות לדלת שלך!

DVD1 DVD2

סט ה-DVD Lomilomi
סט ה-DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - חלק 1 (מועדים) וVol.2 (פרקדן). במהלך 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שיגרתי לומי גוף מלא וקטעים נדירים עם זקנים הוואי ואדוני לומי של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

וידאו לומי לומי - Vol.1 חינם DVD מבט מבפנים

הנה רק מדגם קצר של התוכן בתוך קטעי וידאו לומי לומי החדשים שלנו!

"בתקליטורי DVD אלה אני חולק איתכם את המהות של כל מה שלמדתי מזקנים הוואי ומתרגלי לומי בזמן שאני למדתי ולימדתי עיסוי לומי לומי באי הגדול של הוואי. אתה רואה את שני התנועות הבסיסיות של לומי, כמו גם טכניקות מפורטות ומתקדמות, כמו המשלבות את הטוב ביותר של עיסוי Lomilomi מסורתי ונוזל "בסגנון בית המקדש ', זורמים תנועות עיסוי. אנחנו חולקים תובנות נדירות עם חלק מהמורים האהובים עליי במה לומי הוא כל כך קדושים ואיך להכין את עצמך כראוי עבור עיסוי, מכין את הבמה לשני ריפוי וסליחה בתפילת סליחה הוואי קדושה ".

הערה: תקליטורי DVD אימון לומי אלה מיועדים למתרגלים עם כמה הכשרה מוקדמת. הנחה הוא שאתה יודע על הערכת לקוח, קונטרה אינדיקציות, מכניקת גוף, וכיצד לספק עיסוי מקצועי ואכפתיות שימוש בשמן או חומר סיכה. הם גם לא נועדו להחליף המקור ראשון אימונים עם מורה עיסוי, ולא כתחליף לרואה ספק שירותי בריאות במקרה של מצב רפואי.

Malama פונה, צנוע
ננסי Kahalewai

לרכוש סט DVD שניים לרק $ 49.95
על ידי לחיצה על הכפתור קנה עכשיו מתחת

סט ה-DVD Lomilomi
סט ה-DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - חלק 1 (מועדים) וVol.2 (פרקדן). במהלך 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שיגרתי לומי גוף מלא וקטעים נדירים עם זקנים הוואי ואדוני לומי של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

אפשרויות רכישת DVD בודדות

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 1
תנועות בסיסיות והדרכה מפורטת על שגרה נוטה (פנים כלפי מטה)

להזמנה רק בהוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - כרך 1, שכן רק 29.95 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal שלהלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 2
סקירה של משיכות נוטים והדרכה מפורטת על שגרת פרקדן (עם פנים כלפי מעלה)

להזמנה רק בהוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - כרך 2, רק $ 29.90, פשוט לחץ על כפתור PayPal שלהלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

להזמנות סיטונאיים של 5 או יותר עותקים - אנא לחץ כאן.

→ 15 Just Had חוויה קרוב לחיים

השאירו תגובה

קוד אבטחה:

15 תגובות עד כה ↓

 • 1 אלחנדרו 4 אוגוסט 2010 בשעה 9:37

  גדול! אני רוצה ללמוד מהלכים חדשים.
  רשום אותי לDVD עם שיעורים על עיסוי גוף מלא.
  תודה רבה.

 • 2 אליאן FAUCHOIS 10 ספטמבר 2010 ב7:29

  אני אוהב את הסגנון והעיסוי שלך מאוד - אבל אני עוזב בצרפת ואני רוצה לדעת אם יש כל מושב עיסוי פחות בהרבה מאשר בניו זילנד - אני מתאמן כבר לעסות אבל אני באמת רוצה ללמוד לומי לומי ! תודה על תשובתך

 • 3 ג'קי האו 11 ספטמבר 2010 ב5:50

  שלום, אני באמת מעוניין לקנות תקליטורי DVD שלך - אתה יכול לתת לי מחיר לכל אחד מהם עם משלוח לבריטניה בבקשה?
  עם הרבה ALOHA
  ג'קי

 • 4 לורן פיין 13 ספטמבר 2010 בשעה 12:57

  עבור משתתפי מזל בית הספר לעיסוי הוואי אלה ..... של אתר וקטעי וידאו של דניאל ואחרים מתאמנים יחד, וכו 'סוג זה הוא בדיוק מה שהרופא רשם. אני כבר עושה סגנון יבשת של לומי לומי עבור 7 השנים האחרונות, ואני בנקודה תקועה בחיים שלי עם הדרך שלי. רבים אומרים שיש לי מתנה אמיתית .... אבל אני רק אומר שזה לומי .... אהבת נשימה, ההאזנה אינטואיציה, נותן בחופשיות מהלב, ומוקף בתפילה לpono.

 • 5 איימי 13 ספטמבר 2010 ב10:03

  תודה רבה לך, קטעי וידאו אלה הם פנטסטיים! אני רוצה ללמוד יותר על הצד הרוחני של אמנות זו. אני מטפל הוליסטי מוסמך חדש, ולאחרונה יש לו הכשרת לומי לומי בגלסטונברי (אנגליה). עדיין יש לי המון להתאמן ואני לא יכול להאמין כמה עמוק זה יכול להיות. אני ממש אוהב את לומי לומי ונראה שיש עוד מה ללמוד. Mahalo! :)

 • 6 ננסי 13 ספטמבר 2010 ב18:23

  ובכן נראה כאילו אני צריך לתכנן להגיע לצרפת בשנת 2011 :-) בינתיים, פנה לתלמיד שלי קרול ברגר אולי בפריז. ראה וידאו קצר כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Kal6fGIJHIs

 • 7 לטיסים 14 דצמבר 2010 ב04:47

  בונז'ור
  je suis la המשוכלל והנדיר de musique לשפוך le לומי לומי
  j'adorela בכורה וידאו דה לה! qui est en l'אוטר?
  Avance נקוב remercie je vous

 • 8 ז'נבה 16 דצמבר 2010 בשעה 1:00

  וואו! אני רק סיימתי את לימודיו בבית ספר עיסוי עם ההסמכה שלי ומעולם לא שמעתי על לומי לומי עד שאני היה במחפש טכניקות אני אשמח ללמוד את זה! תודיע לי כמה של ה-DVD הם? תודה

 • 9 הולי מקלין 12 פבואר 2011 בשעה 10:53

  היי ננסי,
  נהדר לראות אותך מסתעף, הייתי עצוב כשאני החמצתי את הדגמת לומי לומיך בmorere אבל אני בטוח בעתיד הקרוב אני נהיה מקבל יותר ויותר לתוך מעסה שוב ומצפה לרכישה זה חתיכה כדי להוסיף שלי אוסף.
  עבודה מדהימה!
  Luv Hollz

 • 10 ננסי 21 מרס 2011 בשעה 10:31

  לומי הוא בכל מקום ... בצרפת, כמו גם גרמניה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה ... אולי אתה רוצה את סט ה-DVD, כך שתוכל להתאמן בבית שלך? אלוהה וMerci beaucoup, ננסי

 • 11 קווין Royseland 3 מרס 2012 בשעה 12:45

  היי ננסי. אני באמת רוצה ללמוד לומי לומי, וגם לקבל אנשים השבדי כדי להבין כמה זה נפלא. כאן באנשים שבדיה היה לגמרי משוגע על עיסוי תאילנדי, אשר unfortynatly הפך למקומות sexmassage רבים. :-( (זה נתן עיסוי שם רע כאן. רוצה לשנות את זה. אני מוסמך בעיסוי Swdish ומספר טיפולי ספא, אבל אני נהניתי מעיסוי לומי לומי בחופשה באיים הקנריים, ואני נמכר.
  האם ניתן לקבל את ה-DVD `s שנשלח לשוודיה, והאם היה לך כל תלמידים משוודיה?

  מקווה לשמוע ממך בקרוב.

 • 12 ננסי 21 ינואר 2013 ב2:36

  אלוהה, כן בצער שיש קהל מעריצים עצומים של סגנונות 'מקדש Kahuna' המשתמשים בלומים כרישיון מיני לעשות כל מיני דברים ללקוחותיהם. לומי מעולם לא היה טכס עתיק של המעבר נעשה במערות, כפי שיש מאמינים, אבל היום אנשים מוצאים לומי שימושיים ככלי לשחרור של מיני. כל המורים שלי היו מאוד צנועים והתקרב לומי ביושר, ולכן הייתי מאוד מבורך ללמוד סגנונות טהורים. תשמח לבוא לאירופה כדי ללמד ולשתף! שלח לי.

 • 13 ינדר דבי 1 מאי 2013 ב7:46

  אני רואה שיש לך טום Cochron גם בווידאו שלך, האם הוא מלמד הרבה תנועות הבסיסיות בקטעי הווידאו שלך גם? תודה רבה, כמה זמן הם בסרטונים שלך לכל אחד מהם?

 • 14 לואיס 19 ספטמבר 2013 ב11:11

  לומי זה סוג יפה של עיסוי, אני אוהב את זה!
  יהיה נהדר אם אתה בא לאירופה ללמד איך לעשות את זה ... (אני עשיתי את קורס קצר ... והיה ממש נחמד)
  האם יש את ה-DVD כתוביות?
  תודה לך!
  :-)

 • 15 מנהל 20 ספטמבר 2013 ב15:00

  כל סרטון וידאו הוא כמעט 90 דקות. לא כי הוא לא טום. אני לא לקדם בסגנון זה של עיסוי.