HowtoLomiLomi

שיתוף מתנת המסורתי בסגנון הוואי Lomilomi

כותרת תמונת HowtoLomiLomi 3

וידאו Lomi Lomi זמין כעת ב- DVD

וידאו Lomi Lomi

אנו שמחים להציע לך וידאו Lomi Lomi - סט DVD הדרכת Lomi נקרא "Lomilomi הוואי - האי הגדול מסז". קטעי וידאו Lomi Lomi יועברו אליך ב- DVD באיכות גבוהה ומהווים סדרת אימוני Lomi שני חלקים שמכסה את כל הטכניקות והעקרונות שתצטרכו לספק עיסוי Lomilomi גוף מלא אותנטי, כמו גם את הערכים הוואי וזקנים שתרמו להם.

בנוסף לכך, כללו קטעים שלא נראו מעולם וקטעי וידאו ארכיון נדירים של אדוני Lomi וזקנים הוואי שהיו חלק מרנסנס הריפוי מהוואי היקר לשנת 1980 - 1990.

מחיר מחירון 29.95 $ כל אחד, או שניהם (שניים וחצי השעות) עבור רק $ 49.95, פלוס משלוח.

רק חלק ממה שמכוסה בוידאו Lomi Lomi אלה

 • כיצד להשתמש נכון בגוף שלך, כדי להבטיח שלא לפגוע בעצמך תוך מתן עיסוי
 • עקרונות יסוד של Lomi Lomi ומדוע הוא כל כך ייחודי Lomi
 • טכניקות עיסוי מתקדם Lomi Lomi שלהירגע ולרפא
 • תובנות תרבותיות כלמקום שבי Lomi באו ואיך שהוא אמור להיות מיושם
 • מושגי ריפוי מהוואי עתיקים שכבר לימדו במשך מאות שנים
 • מילות של חוכמה מהמדריכים שלי וזקנים הוואי והאדונים Lomi
 • שני כרכים: Vol.1 - נוטה (פנים כלפי מטה) וכרך. 2 - פרקדן (כלפי מעלה)
 • ועוד הרבה הרבה יותר!

קנה שני תקליטורי DVD ולחסוך 10 $. סידור הוא בטוח לחלוטין ובטוח, אתה פשוט לבחור את המדינה שלך, לבחור השיטה המועדפת עליך המשלוח ו- DVD Lomi Lomi שלך יהיה ישירות לדלת שלך!

DVD1 DVD2

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). מעל 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה Lomi הגוף וקטעי נדירים עם זקנים הוואי ואדונים Lomi של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

וידאו Lomi Lomi - Vol.1 DVD תסתכל חינם בתוך

הנה רק דוגמא קצרה של התוכן בתוך קטעי וידאו Lomi Lomi החדשים שלנו!

"בסרטי DVD אלה אני חולק איתך את המהות של כל מה שלמדתי מזקנים הוואי ומתרגלי Lomi בזמן שאני למד ולימדתי עיסוי לומי לומים על האי הגדול של הוואי. אתה רואה את שני התנועות הבסיסיות של Lomi כמו גם טכניקות מפורטות ומתקדמות כמו המשלבות את הטוב ביותר של עיסוי Lomilomi מסורתי ו'סגנון מקדש 'נוזל, זורמות משיכות עיסוי. אנחנו חולקים תובנות נדירות עם כמה מהמורים האהובים עליי במה הוא כל כך קדוש Lomi ואיך להכין את עצמך בצורה נכונה ל עיסוי, מכין את הבמה לשני ריפוי וסליחה בתפילת סליחה הוואי קדושה. "

הערה: תקליטורי DVD הדרכת Lomi אלה מיועדים למתרגלים עם כמה אימונים לפני. הנחה היא שאתה יודע על הערכת הלקוח, קונטרה-אינדיקציות, מכניקת גוף, וכיצד לספק עיסוי מקצועי ואכפתיות שימוש בשמן או חומר סיכה. הם גם לא נועדו להחליף מייד ראשונים אימונים עם מורה עיסוי, ולא כתחליף לרואה רופא במקרה של מצב רפואי.

Malama פונה, צנוע
ננסי Kahalewai

לרכוש סט DVD שני רק 49.95 $
על ידי לחיצה על הכפתור קנה עכשיו מתחת

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). מעל 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה Lomi הגוף וקטעי נדירים עם זקנים הוואי ואדונים Lomi של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

אפשרויות רכישת DVD בודד

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 1
תנועות בסיסיות והדרכה מפורטת על שגרה נוטה (פנים כלפי מטה)

להזמנה רק הוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - גיליון מס '1, רק $ 29.95, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 2
סקירה של משיכות נוטים והדרכה מפורטת על שגרת שכיבה (כלפי מעלה)

להזמנה רק הוואי Lomilomi - האי גדול עיסוי - גיליון מס '2, רק 29.90 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

להזמנות סיטונאיים של 5 או יותר עותקים - אנא לחץ כאן.

→ 15 פשוט היו חוויה של כמעט-חיים

השאירו תגובה

קוד אבטחה:

15 תגובות עד כה ↓

 • 1 אלחנדרו 4 אוגוסט 2010 בשעת 9:37

  גדול! אני רוצה ללמוד מהלכים חדשים.
  הרשמה לי DVD עם שיעורים על עיסוי גוף מלא.
  תודה רבה.

 • 2 אליאן FAUCHOIS 10 ספטמבר 2010 ב07:29

  אני אוהב את הסגנון שלך ועיסוי מאוד - אבל אני עוזב בצרפת והייתי רוצה לדעת אם יש עיסוי פחות בהרבה בניו זילנד - אני מתאמן כבר לעסות אבל אני באמת רוצה ללמוד Lomi Lomi ! תודה על תשובתך

 • 3 ג'קי האו 11 ספטמבר 2010 ב17:50

  שלום, אני ממש מעוניין לקנות תקליטורי DVD שלך - אתה יכול לתת לי מחיר לכולם עם משלוח לבריטניה בבקשה?
  עם הרבה ALOHA
  ג'קי

 • 4 לורן פיין 13 ספטמבר 2010 בשעה 12:57,

  למשתתפי מזל בית הספר לעיסוי הוואי אלה ... הסוג של אתר וקטעי וידאו של דניאל ואחרים מתאמנים יחד, וכו '..this הוא בדיוק מה שהרופא רשם. אני כבר עושה את סגנון של יבשת Lomi Lomi במשך 7 השנים האחרונות, ואני בשלב בחיים שלי תקוע עם הדרך שלי. רבים אומרים לי מתנה אמיתית ... אבל אני פשוט אומר שזה Lomi ... .the אהבה של נשימה, האזנה אינטואיציה, נותן באופן חופשי מהלב, ומוקף בתפילה לפונה *.

 • 5 איימי 13 ספטמבר 2010 ב10:03

  תודה רבה לך, קטעי וידאו אלה הם פנטסטיים! אני רוצה ללמוד יותר על הצד הרוחני של אמנות זו. אני מטפל הוליסטי העפיל חדש ולאחרונה היה לי הכשרת Lomi Lomi בגלסטונברי (בריטניה). עדיין יש לי המון להתאמן ואני לא יכול להאמין כמה עמוק זה יכול להיות. אני ממש אוהב את לומי לומים ונראה שיש עוד מה ללמוד. Mahalo! :)

 • 6 ננסי 13 ספטמבר 2010 בשעה 6:23

  ובכן נראה כמו שאני צריך לתכנן להגיע לצרפת בשנת 2011 :-) בינתיים, פנה התלמיד שלי קרול ברגר אולי בפריז. ראה סרטון קצר כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Kal6fGIJHIs

 • 7 לטיסים 14 דצמבר 2010 ב04:47

  Bonjour
  je suis la משוכלל ונדיר דה מוזיק לשפוך le Lomi Lomi
  j'adorela בכורה דה לה וידאו! qui est en l'auteur?
  je vous AVANCE הנקוב remercie

 • 8 ז'נבה 16 דצמבר 2010 בשעה 1:00

  וואו! אני רק סיימתי את לימודיו בבית ספר עיסוי עם ההסמכה שלי ומעולם לא שמעתי על Lomi Lomi עד שהייתי במחפש טכניקות אני אשמח ללמוד את זה! יהיה לך תן לי לדעת כמה הם של DVD? תודה

 • 9 הולי מקלין 12 פבואר 2011 בשעת 10:53,

  היי ננסי,
  נהדר לראותך מסתעף, הייתי עצוב כשהחמצתי את הדגמת Lomi Lomi בmorere אבל אני בטוח בעתיד הקרוב אני מקבל יותר ויותר לתוך מעסה שוב ומצפה לרכישת חתיכה זה כדי להוסיף לשלי אוסף.
  עבודה מדהימה!
  Luv Hollz

 • 10 ננסי 21 מרס 2011 בשעת 10:31,

  Lomi נמצא בכל מקום ... בצרפת, כמו גם גרמניה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה ... אולי אתה רוצה להגדיר את ה- DVD כדי שתוכל להתאמן בבית שלך? אלוהה וbeaucoup Merci, ננסי

 • 11 קווין Royseland 3 מרס 2012 בשעה 12:45,

  היי ננסי. אני באמת רוצה ללמוד Lomi Lomi, וגם לקבל את האנשים השבדי להבין איך זה פנטסטי. כאן באנשי שבדיה היה לגמרי משוגע על עיסוי תאילנדי, שunfortynatly הפך למקומות sexmassage רבים. :-( (זה נתן עיסוי שם רע כאן. רוצה לשנות את זה. אני מאושר בעיסוי Swdish ומספר טיפולי ספא, אבל אני נהניתי מעיסוי Lomi Lomi בחופשה באיים הקנריים, ואני נמכר.
  האם אפשר לקבל DVD`s נשלח לשוודיה, והאם היה לך כל סטודנטים משוודיה?

  מקווה לשמוע ממך בקרוב.

 • 12 ננסי 21 ינואר 2013 ב02:36

  אלוהה, כן בעצב יש הבאה ענק של 'Kahuna מקדש' סגנונות המשתמשים בLomi כרישיון מיני לעשות כל מיני דברים ללקוחות שלהם. Lomi מעולם לא היה טכס עתיק של המעבר נעשה במערות, כפי שיש מאמינים, אבל היום אנשים למצוא Lomi שימושי ככלי לשחרור של מיני. כל המורים שלי היו מאוד צנועים והתקרב Lomi ביושר, אז אני היה מאוד מבורך ללמוד סגנונות הטהורים. תשמח לבוא לאירופה כדי ללמד ולשתף !! תשלח לי אימייל.

 • 13 לינדר דבי 1 מאי 2013 ב07:46

  אני רואה שיש לך טום Cochron גם בסרטון שלך, האם הוא מלמד הרבה תנועות הבסיסיות בקטעי הווידאו שלך גם? תודה רבה, כמה זמן הם קטעי הווידאו שלך לכל אחד?

 • 14 לואיס 19 ספטמבר 2013 בשעה 11:11,

  Lomi זה סוג יפה של עיסוי, אני אוהב את זה!
  יהיה נהדר אם אתה בא לאירופה כדי ללמד איך לעשות את זה ... (אני עשיתי קורס קצר ... והיה ממש נחמד)
  האם יש ל- DVD כתוביות?
  תודה!
  :-)

 • 15 מנהל 20 ספטמבר 2013 בשעה 3:00

  כל וידאו הוא כמעט 90 דקות. לא כי הוא לא טום. אני לא לקדם סגנון זה של עיסוי.