HowtoLomiLomi

שיתוף מתנת המסורתית בסגנון הוואי Lomilomi

כותרת תמונת HowtoLomiLomi 3

וידאו לומי לומים זמין כעת על DVD

וידאו לומי לומים

אנו שמחים להציע לך וידאו לומי לומינו - סט DVD הדרכת הלומים נקרא "Lomilomi הוואי - האי הגדול מסז". קטעי וידאו לומי לומינו יועברו אליך על תקליטורי DVD באיכות גבוהה ומהווים סדרת אימוני לומי שני חלקים שמכסה את כל הטכניקות והעקרונות שתצטרכו לספק עיסוי Lomilomi גוף מלא אותנטי, כמו גם את הערכים הוואי וזקנים שתרמו להם.

בנוסף לכך, צרפנו קטעים שלא נראו מעולם וקטעי וידאו ארכיון נדירים של אדוני לומים וזקנים הוואי שהיו חלק מרנסנס ריפוי מהוואי היקר עבור 1980s - 1990.

מחיר מחירון 29.95 $ כל אחד, או שניהם (שניים וחצי השעות) עבור רק $ 49.95, פלוס משלוח.

רק חלק מה מקורה בוידאו לומי לומים אלה

 • כיצד להשתמש נכון בגוף שלך כדי לוודא שאתה לא לפגוע בעצמך תוך מתן עיסוי
 • עקרונות יסוד של לומי לומי לומים ומדוע הוא כל כך ייחודי
 • טכניקות עיסוי מתקדמים לומי לומים שלהירגע ולרפא
 • תובנות תרבותיות לגבי מקום הלומים באו ואיך שהוא אמור להיות מיושם
 • מושגי ריפוי הוואית עתיקים שכבר לימדו במשך מאות שנים
 • דברי חוכמה מהמורים הרוחניים שלי וזקנים הוואי ואדוני לומים
 • שני כרכים: חלק 1 - נוטה (עם פנים כלפי מטה) וכרך. 2 - פרקדן (עם פנים כלפי מעלה)
 • ועוד הרבה הרבה יותר!

קנה שני תקליטורי DVD ולחסוך 10 $. סידור הוא בטוח לחלוטין ומאובטח, אתה פשוט לבחור את המדינה שלך, לבחור השיטה המועדפת עליך המשלוח ותקליטורי DVD לומי לומיך יהיו ישירות לדלת שלך!

DVD1 DVD2

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD גדול - חלק 1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). מעל 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף ומדה נדיר עם זקנים בסגנון הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

וידאו לומי לומים - Vol.1 DVD נראה חופשי בתוך

הנה רק מדגם קצר של התוכן בתוך קטעי וידאו לומי לומים החדשים שלנו!

"בסרטי DVD אלה אני חולק איתך את המהות של כל מה שלמדתי מזקנים הוואי ומתרגלי לומים בזמן שאני למדתי ולימדתי עיסוי לומי לומים על האי הגדול של הוואי. אתה רואה את שני התנועות הבסיסיות של לומים, כמו גם טכניקות מפורטות ומתקדמות, הכמשלבים את הטוב ביותר של עיסוי Lomilomi מסורתי ו'סגנון בית מקדש 'נוזל, זורמות משיכות עיסוי. אנחנו חולקים תובנות נדירות עם חלק מהמורים האהובים עליי במה הלומים הוא כל כך קדושים ואיך להכין את עצמך כראוי ל עיסוי, מכין את הבמה לשני ריפוי וסליחה בתפילת סליחת הוואית קדושה. "

הערה: תקליטורי DVD הדרכת לומים אלה מיועדים למתרגלים עם כמה אימונים לפני. הנחה היא שאתה יודע על הערכת הלקוח, קונטרה אינדיקציות, מכניקת גוף, וכיצד לספק עיסוי מקצועי ואכפתיות שימוש בשמן או חומר סיכה. הם גם לא נועדו להחליף המקור ראשון אימונים עם מורה עיסוי, ולא כתחליף לרואה ספק שירותי בריאות במקרה של מצב רפואי.

Malama Pono,
ננסי Kahalewai

לרכוש סט DVD שני רק $ 49.95
על ידי לחיצה על הכפתור קנה עכשיו מתחת

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD גדול - חלק 1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). מעל 2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף ומדה נדיר עם זקנים בסגנון הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

אפשרויות רכישת DVD בודד

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 1
תנועות בסיסיות והדרכה מפורטת על שגרה נוטה (עם פנים כלפי מטה)

להזמנה רק בהוואי Lomilomi - Big Island עיסוי - כרך 1, רק 29.95 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 2
סקירה של משיכות נוטים והדרכה מפורטת על שגרת פרקדן (עם פנים כלפי מעלה)

להזמנה רק בהוואי Lomilomi - Big Island עיסוי - גיליון מס '2, רק $ 29.90, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

עבור הזמנות סיטונאית של 5 או יותר עותקים - אנא לחץ כאן.

→ 15 Just Had חוויה קרוב לחיים

השאירו תגובה

קוד אבטחה:

15 תגובות עד כה ↓

 • 1 אלחנדרו 4 אוגוסט 2010 שעת 9:37

  גדול! אני רוצה ללמוד מהלכים חדשים.
  הרשמתי לDVD עם שיעורים על עיסוי גוף מלא.
  תודה רבה לך.

 • 2 אליאן FAUCHOIS 10 ספטמבר 2010 ב7:29

  אני אוהב את הסגנון והעיסוי שלך מאוד - אבל אני עוזב בצרפת ואני הייתי רוצה לדעת אם יש עיסוי פחות בהרבה מאשר בניו זילנד - אני מתאמן כבר לעסות אבל אני באמת רוצה ללמוד לומי לומים ! תודה על תשובתך

 • 3 ג'קי האו 11 ספטמבר 2010 ב5:50

  שלום, אני באמת מעוניין לקנות תקליטורי DVD שלך - אתה יכול לתת לי מחיר לכולם עם משלוח לבריטניה בבקשה?
  עם הרבה ALOHA
  ג'קי

 • 4 לורן פיין 13 ספטמבר 2010 בשעה 12:57

  למשתתפים ברי מזל בית הספר לעיסוי הוואי אלה ... הסוג של אתר אינטרנט וקטעי וידאו של דניאל ואחרים מתאמנים יחד, וכו '..this הוא בדיוק מה שהרופא רשם. אני כבר עושה את סגנון יבשת של לומי לומים עבור 7 השנים האחרונות, ואני בנקודה תקועה בחיים שלי עם הדרך שלי. רבים אומרים שיש לי מתנה אמיתית ... אבל אני רק אומר שזה לומים ... .the אהבה של נשימה, הקשבה אינטואיציה, נותן בחופשיות מהלב, ומוקף בתפילה לPono.

 • 5 איימי 13 ספטמבר 2010 ב10:03

  תודה רבה לך, קטעי וידאו אלה הם פנטסטיים! אני רוצה ללמוד יותר על הצד הרוחני של אמנות זו. אני מטפל הוליסטי מוסמך חדש, ולאחרונה היה לי הכשרת לומי לומים בגלסטונברי (אנגליה). עדיין יש לי הרבה להתאמן ואני לא יכול להאמין כמה עמוק זה יכול להיות. אני ממש אוהב את לומי לומים ונראה שיש עוד מה ללמוד. Mahalo! :)

 • 6 ננסי 13 ספטמבר 2010 ב18:23

  ובכן נראה כאילו אני צריך לתכנן להגיע לצרפת בשנת 2011 :-) בינתיים, פנה לתלמיד שלי קרול ברגר אולי בפריז. ראה סרטון קצר כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Kal6fGIJHIs

 • 7 לטיסים 14 דצמבר 2010 ב04:47

  Bonjour
  je סווי la משוכלל ונדיר de musique לשפוך le לומי לומים
  j'adorela בכורה דה לה וידאו! qui en הערכת l'auteur?
  je vous Avance הנקוב remercie

 • 8 ז'נבה 16 דצמבר 2010 בשעה 1:00

  וואו! אני רק סיימתי את לימודיו בבית ספר עיסוי עם ההסמכה שלי ומעולם לא שמעתי על לומי לומים עד שהייתי על מחפש טכניקות אני אשמח ללמוד את זה! יהיה לך תן לי לדעת כמה הם של DVD? תודה לך

 • 9 הולי מקלין 12 פבואר 2011 בשעה 10:53

  היי ננסי,
  נהדר לראות אותך מסתעף, הייתי עצוב כשהחמצתי את הדגמת לומי לומיך בmorere אבל אני בטוח בעתיד הקרוב אני נהיה מקבל יותר ויותר לתוך מעסה שוב ומצפה לרכישה זה חתיכה כדי להוסיף שלי אוסף.
  עבודה מדהימה!
  Luv Hollz

 • 10 ננסי 21 מרס 2011 בשעה 10:31,

  הלומים הוא בכל מקום ... בצרפת, כמו גם גרמניה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה ... אולי אתה רוצה סט DVD, כך שתוכל להתאמן בבית שלך? אלוהה ועל המון Merci, ננסי

 • 11 קווין Royseland 3 מרס 2012 בשעה 12:45

  היי ננסי. אני באמת רוצה ללמוד לומי לומים, וגם לקבל אנשים השבדי להבין איך פנטסטי זה. כאן באנשי שוודיה היה לגמרי משוגע על עיסוי תאילנדי, שunfortynatly הפך למקומות sexmassage רבים. :-( (היא נתנה עיסוי שם רע כאן. רוצה לשנות את זה. אני מאושר בעיסוי Swdish ומספר טיפולי ספא, אבל אני נהניתי מעיסוי לומי לומים בחופשה באיים הקנריים, ואני נמכר.
  האם ניתן לקבל את DVD`s נשלח לשוודיה, והאם היה לך כל סטודנטים משוודיה?

  מקווה לשמוע ממך בקרוב.

 • 12 ננסי 21 ינואר 2013 ב2:36

  אלוהה, כן בצער שיש מעריצים ענקיים של 'Kahuna מקדש' סגנונות שמשתמשים בלומים כרישיון מיני לעשות כל מיני דברים ללקוחות שלהם. לומים מעולם לא היה טכס עתיק של המעבר נעשה במערות, כחלק מאמינים, אבל היום אנשים מוצאים לומים שימושיים ככלי לשחרור של מיני. כל המורים שלי היו מאוד צנועים והתקרב לומים ביושר, אז אני היה מאוד מבורך ללמוד סגנונות הטהורים. תשמח לבוא לאירופה כדי ללמד ולשתף !! שלח לי.

 • 13 ינדר דבי 1 מאי 2013 ב7:46

  אני רואה שיש לך טום Cochron גם בסרטון שלך, האם הוא מלמד הרבה תנועות הבסיסיות בקטעי הווידאו שלך גם? תודה רבה, כמה זמן הם קטעי הווידאו שלך לכל אחד מהם?

 • 14 לואיס 19 ספטמבר 2013 שעת 11:11 בבוקר

  לומים זה סוג יפה של עיסוי, אני אוהב את זה!
  יהיה נהדר אם אתה מגיע לאירופה כדי ללמד איך לעשות את זה ... (אני עשיתי קורס קצר ... והיה ממש נחמד)
  האם יש DVD כתוביות?
  תודה לך!
  :-)

 • 15 מנהל 20 ספטמבר 2013 בשעה 3:00

  כל וידאו הוא כמעט 90 דקות. לא כי הוא לא טום. אני לא לקדם סגנון זה של עיסוי.