HowtoLomiLomi

שיתוף מתנת המסורתי בסגנון הוואי Lomilomi

כותרת תמונת HowtoLomiLomi 3

וידאו Lomi Lomi זמין כעת ב- DVD

וידאו Lomi Lomi

אנו שמחים להציע לך וידאו Lomi Lomi - סט DVD הדרכת Lomi נקרא "Lomilomi הוואי - Big Island מסז". קטעי וידאו Lomi Lomi שלנו יועברו אליך ב- DVD באיכות גבוהה ומהווים סדרת אימוני לומי שני חלקים שמכסה את כל הטכניקות והעקרונות שתצטרכו לספק עיסוי Lomilomi גוף מלא אותנטי, כמו גם את הערכים הוואי וזקנים שתרמו להם.

בנוסף לכך, צרפנו קטעים שלא נראו מעולם וקטעי וידאו ארכיון נדירים של אדוני לומים וזקנים הוואי שהיו חלק מרנסנס הריפוי מהוואי היקר לשנת 1980 - 1990.

מחיר מחירון 29.95 $ כל אחד, או שניהם (שניים וחצי השעות) עבור רק $ 49.95, פלוס משלוח.

רק חלק ממה שמכוסה בוידאו Lomi Lomi אלה

 • כיצד להשתמש נכון בגוף שלך, כדי להבטיח שלא לפגוע בעצמך תוך מתן עיסוי
 • עקרונות יסוד של Lomi Lomi ומדוע לומים הוא כל כך ייחודי
 • טכניקות עיסוי מתקדם Lomi Lomi שלהירגע ולרפא
 • תובנות תרבותיות כלמקום שבי Lomi באו ואיך שהוא אמור להיות מיושם
 • מושגי ריפוי מהוואי עתיקים שכבר לימדו במשך מאות שנים
 • דברי חוכמה מהמדריכים שלי וזקנים הוואי ואדוני לומים
 • שני כרכים: Vol.1 - נוטה (עם פנים כלפי מטה) וכרך. 2 - פרקדן (עם פנים כלפי מעלה)
 • ועוד הרבה הרבה יותר!

קנה שני תקליטורי DVD ולחסוך 10 $. סידור הוא בטוח לחלוטין ובטוח, אתה פשוט לבחור את המדינה שלך, לבחור השיטה המועדפת עליך המשלוח ו- DVD Lomi Lomi שלך יהיה ישירות לדלת שלך!

DVD1 DVD2

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). יותר מ -2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף וקטעים נדירים עם זקנים הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

וידאו Lomi Lomi - Vol.1 DVD נראה חופשי בתוך

הנה רק דוגמא קצרה של התוכן בתוך קטעי וידאו לומי לומים החדשים שלנו!

"בסרטי DVD אלה אני חולק איתך את המהות של כל מה שלמדתי מזקנים הוואי ומתרגלי לומים בזמן שאני למדתי ולימדתי עיסוי לומי לומים על האי הגדול של הוואי. אתה רואה את שני התנועות הבסיסיות של לומים כמו גם טכניקות מפורטות ומתקדמות כמו המשלבות את הטוב ביותר של עיסוי Lomilomi מסורתי ו'סגנון מקדש 'נוזל, זורמת משיכות עיסוי. אנו נשתף תובנות נדירות עם כמה מהמורים האהובים עליי במה הוא כל כך קדושים לומים ואיך להכין את עצמך בצורה נכונה ל עיסוי, מכין את הבמה לשני ריפוי וסליחה בתפילת סליחה הוואי קדושה. "

הערה: תקליטורי DVD הדרכת לומים אלה מיועדים למתרגלים עם כמה אימונים לפני. הנחה היא שאתה יודע על הערכת הלקוח, קונטרה-אינדיקציות, מכניקת גוף, וכיצד לספק עיסוי מקצועי ואכפתיות שימוש בשמן או חומר סיכה. הם גם לא נועדו להחליף מייד ראשונים אימונים עם מורה עיסוי, ולא כתחליף לרואה ספק שירותי בריאות במקרה של מצב רפואי.

Malama פונה, צנוע
ננסי Kahalewai

לרכוש סט DVD שני רק 49.95 $
על ידי לחיצה על הכפתור קנה עכשיו מתחת

סט DVD Lomilomi
סט DVD Lomilomi
שני תקליטורי DVD - Vol.1 (נוטה) והחלק 2 (פרקדן). יותר מ -2.5 שעות של תנועות בסיסיות, שגרה מלאה לומי גוף וקטעים נדירים עם זקנים הוואי ואדוני לומים של היום ואתמול.
מחיר: $ 49.95

אפשרויות רכישת DVD בודד

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 1
תנועות בסיסיות והדרכה מפורטת על שגרה נוטה (עם פנים כלפי מטה)

להזמנה רק בסגנון הוואי Lomilomi - Big Island עיסוי - גיליון מס '1, שכן רק 29.95 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

Lomilomi הוואי - DVD מסז האי הגדול - חלק 2
סקירה של משיכות נוטים והדרכה מפורטת על שגרת שכיבה (עם פנים כלפי מעלה)

להזמנה רק בסגנון הוואי Lomilomi - Big Island עיסוי - כרך 2, רק 29.90 $, פשוט לחץ על כפתור PayPal להלן ותועבר ישירות לדף ההזמנה שלנו.

lomi lomi video - high quality DVD

עבור הזמנות סיטונאית של 5 או יותר עותקים - אנא לחץ כאן.

→ 15 פשוט היו חוויה של כמעט-חיים

השאירו תגובה

קוד אבטחה:

15 תגובות עד כה ↓

 • 1 אלחנדרו 4 אוגוסט 2010 בשעה 9:37

  נהדר! אני רוצה ללמוד מהלכים חדשים.
  רשום אותי ל- DVD עם שיעורים על עיסוי גוף מלא.
  תודה רבה.

 • 2 אליאן FAUCHOIS 10 ספטמבר 2010 ב07:29

  אני אוהב את הסגנון והעיסוי שלך מאוד - אבל אני עוזב בצרפת ואני הייתי רוצה לדעת אם יש עיסוי פחות בהרבה בניו זילנד - אני מתאמן כבר לעסות אבל אני באמת רוצה ללמוד לומי לומים ! תודה על תשובתך

 • 3 ג'קי Howe 11 ספטמבר 2010 ב17:50

  שלום, אני ממש מעוניין לקנות תקליטורי DVD שלך - אתה יכול לתת לי מחיר לכולם עם משלוח לבריטניה בבקשה?
  עם הרבה ALOHA
  ג'קי

 • 4 לורן פיין 13 ספטמבר 2010 בשעה 12:57,

  למשתתפי מזל בית הספר לעיסוי הוואי אלה ... הסוג של אתר וקטעי וידאו של דניאל ואחרים מתאמנים יחד, וכו '..this הוא בדיוק מה שהרופא רשם. אני כבר עושה את סגנון של יבשת Lomi Lomi במשך 7 השנים האחרונות, ואני בנקודה תקועה בחיים שלי עם הדרך שלי. רבים אומרים לי מתנה אמיתית ... אבל אני פשוט אומר שזה Lomi ... .the אהבה של נשימה, האזנה אינטואיציה, נותן באופן חופשי מהלב, ומוקף בתפילה לpono.

 • 5 איימי 13 ספטמבר 2010 ב10:03

  תודה רבה לך, קטעי וידאו אלה הם פנטסטיים! אני רוצה ללמוד יותר על הצד הרוחני של אמנות זו. אני מטפלת הוליסטית מוסמך חדש ולאחרונה היה לי הכשרת לומי לומים בגלסטונברי (בריטניה). עדיין יש לי המון להתאמן ואני לא יכול להאמין כמה עמוק זה יכול להיות. אני ממש אוהב את לומי לומים ונראה שיש עוד מה ללמוד. Mahalo! :)

 • 6 ננסי 13 ספטמבר 2010 ב18:23

  ובכן נראה כמו שאני צריך לתכנן להגיע לצרפת בשנת 2011 :-) בינתיים, פנה התלמיד שלי קרול ברגר אולי בפריז. ראה סרטון קצר כאן: http://www.youtube.com/watch?v=Kal6fGIJHIs

 • 7 לטיסים 14 דצמבר 2010 ב04:47

  Bonjour
  je suis la המשוכלל ונדיר de musique לשפוך le לומי לומים
  j'adorela בכורת de la וידאו! qui est en l'auteur?
  je vous Avance הנקוב remercie

 • 8 ז'נבה 16 דצמבר 2010 בשעה 1:00

  וואו! אני רק סיימתי את לימודיו בבית ספר עיסוי עם ההסמכה שלי ומעולם לא שמעתי על לומי לומים עד שהייתי על מחפש טכניקות אני אשמח ללמוד את זה! יהיה לך תן לי לדעת כמה הם של DVD? תודה

 • 9 הולי מקלין 12 פבואר 2011 ב22:53

  היי ננסי,
  נהדר לראותך מסתעף, הייתי עצוב כשהחמצתי את הדגמת לומי לומיך בmorere אבל אני בטוח בעתיד הקרוב אני נהיה מקבל יותר ויותר לתוך מעסה שוב ומצפה לרכישת חתיכה זה כדי להוסיף לשלי אוסף.
  עבודה מדהימה!
  Luv Hollz

 • 10 ננסי 21 מרס 2011 בשעה 10:31,

  Lomi נמצא בכל מקום ... בצרפת, כמו גם גרמניה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה ... אולי אתה רוצה סט DVD, כך שתוכל להתאמן בבית שלך? אלוהה וbeaucoup Merci, ננסי

 • 11 קווין Royseland 3 מרס 2012 בשעה 12:45,

  היי ננסי. אני באמת רוצה ללמוד Lomi לומים, וגם לקבל את האנשים השבדי להבין איך זה פנטסטי. כאן באנשי שוודיה היה לגמרי משוגע על עיסוי תאילנדי, שunfortynatly הפך למקומות sexmassage רבים. :-( (זה נתן עיסוי שם רע כאן. רוצה לשנות את זה. אני מאושר בעיסוי Swdish ומספר טיפולי ספא, אבל אני נהניתי מעיסוי Lomi Lomi בחופשה באיים הקנריים, ואני נמכר.
  האם אפשר לקבל DVD`s נשלח לשוודיה, והאם היה לך כל סטודנטים משוודיה?

  מקווה לשמוע ממך בקרוב.

 • 12 ננסי 21 ינואר 2013 ב02:36

  אלוהה, כן בעצב יש מעריצים ענקיים של 'Kahuna מקדש' סגנונות המשתמשים לומים כרישיון מיני לעשות כל מיני דברים ללקוחות שלהם. Lomi מעולם לא היה טכס עתיק של המעבר נעשה במערות, כפי שכמה מאמינים, אבל היום אנשים מוצאים לומים שימושיים ככלי לשחרור של מיני. כל המורים שלי היו מאוד צנועים והתקרב לומים ביושר, בכך שהייתי מאוד מבורך ללמוד סגנונות הטהורים. תשמח לבוא לאירופה כדי ללמד ולשתף !! שלח לי.

 • 13 לינדר דבי 1 מאי 2013 ב07:46

  אני רואה שיש לך טום Cochron גם בסרטון שלך, האם הוא מלמד הרבה תנועות הבסיסיות בקטעי הווידאו שלך גם? תודה רבה, כמה זמן הם קטעי הווידאו שלך לכל אחד מהם?

 • 14 לואיס 19 ספטמבר 2013 שעת 11:11 בבוקר

  Lomi זה סוג יפה של עיסוי, אני אוהב את זה!
  יהיה נהדר אם אתה מגיע לאירופה כדי ללמד איך לעשות את זה ... (אני עשיתי קורס קצר ... והיה ממש נחמד)
  האם יש DVD כתוביות?
  תודה!
  :-)

 • 15 מנהל 20 ספטמבר 2013 בשעה 3:00

  כל וידאו הוא כמעט 90 דקות. לא כי הוא לא טום. אני לא לקדם את הסגנון של עיסוי.